Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen 7
  • Beskrivelse: Hei, I enden for vegen har jeg opparbeidet og planert areal mellom min garasje og naboens sin slik at det blir enklere å måke snøen fra enden av vendeplassen og ut på kommunens eiendom. Det har fungert flott i flere år, men han som nå snøbrøyter har for liten redskap slik at det hoper seg opp en svær snøhaug mellom garasjene og som nå er steinhard.Kommer det mer snø, og det gjør det nok, får vi problemer med hvor vi skal gjøre av vår egen snø. Derfor ville det vært flott om det kunne komme en med større redskap og dytte videre den haugen som nå ligger der.
    Tranebærvegen 7
  • Svar: Hei, Området er befart i dag 15.03, og vi kan ikke på nåværende tidspunkt se grunnlag for å iverksette ytterligere tiltak for å flytte den omtalte snøhaugen. Alminnelig fremkommelighet i området vurderes som tilfredsstillende. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle