Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Digerudveien
  • Beskrivelse: En enorm dump i veien. Går tvers over hele veien. Må langt uti grøfta for å prøve å unngå å kjøre bilen rett i dumpa. Rett utenfor Fridas hudpleie el hva butikken heter.
    Digerudveien
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Vegen er befart i dag 20.03 og vi kan ikke se grunnlag for å iverksette tiltak på nåværende tidspunkt. Vegen på planen for opprusting, men det er en god del avhengigheter mot andre etater som må falle på plass før dette arbeidet kan iverksettes. Således har vi ingen konkret tidsplan på når en eventuell utbedring vil skje. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle