Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tverrveien 2

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.02.2019
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Tverrveien 2
  • Beskrivelse: Full søppeldunk parkering idrettsanlegget stått slik siden høsten
    Tverrveien 2
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle