Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.02.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Utsiktsveien
  • Beskrivelse: Er dødt tre som står veldig nære strømledningen. I fare for å falle.
    Utsiktsveien
  • Svar: Park og idrett har vært og sett på dette, pr i dag er ikke treet noen fare for og falle over strømledning. Ser an til våren om det må felles. Mvh Park og Idrett, Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle