Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Guldbækåsen
  • Beskrivelse: I Guldbækåsen har vi, i svingen rundt ved nr. 16-17-21, en stor og fin parkeringsplass som brukes flittig av både beboere og ikke minst folk som skal bruke de flotte turstiene rundt oss. Men: Om vinteren blir ikke denne plassen brøytet, noe som resulterer i at det blir parkert i veien. I år har jeg måkt denne plassen med håndkraft, det har forsåvidt vært en fin treningsøkt - og plassen blir brukt hele tiden. Mye mer trafikksikkert. Jeg kan imidlertid ikke måke alltid, og jeg kan egentlig heller ikke se hvorfor jeg som privatperson skal gjøre det når det i grunnen vil ta ca. 40 sekunder for en med traktor og skjær å gjøre det. Kan dere være så snille og måke den parkeringsplassen...? På fast basis, altså?
    Guldbækåsen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle