Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konduktørvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Konduktørvegen
  • Beskrivelse: Hei! For noen år siden gravde GIVAS eller noen andre opp Konduktørvegen og ødela samtidig fotballbanen i vegen. Målene står der fortsatt (noe slitt nå etter å ha stått ubrukt) og banen er bare en jordhaug. De som gravde istykker fotballbanen satt den aldri i stand igjen. Jeg er usikker på hvem som har ansvaret for dette, men det ville være nærliggende å anta at de som ødela banen også skulle ha satt den i stand igjen. For alle barna som bor i området, er dette den eneste fotballbanen uten å måtte reise langt og krysse veger. Vi hadde satt pris på om den banen ble satt i stand igjen.
    Konduktørvegen
  • Svar: Grøntavdelingen ved Kongsvinger kommunale eiendomsenhet starter opp her i løpet av kort tid og ordner dette.
Se 20 siste saker eller alle