Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Granliveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Granliveg
  • Beskrivelse: Det er to avløp/kummer på hver side av denne veistubben (merket på kartet)som er helt tette.
    Gamle Granliveg
  • Svar: overført til veg / anlegg.
Se 20 siste saker eller alle