Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 24.09.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: I fjor ble hekken klippet ned ifm oppgradering av vegen. I år har det bare vokst opp ugress og hekken synes ikke. Fint om dere kan rydde dette og holde det ved like i årene som kommer?
    Holtvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle