Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Frøyasvei, 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.06.2017
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Frøyasvei, 10
  • Beskrivelse: Er usikker på koordinatene. Like etter skilt om "Finnskogen" på E16 mot Masterudkrysset. Innkjøring på høyre side. Ser ut som en rasteplass, er i forbindelse med et privat skytefelt? På venstre side innenfor rasteplassen er det dumpet masse søppel, alt fra møbler til hvitevarer.
    Frøyasvei, 10
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle