Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.02.2017
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Norvald Strands veg
  • Beskrivelse: Veldig glatt, manglende strøing
    Norvald Strands veg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Håper du ble fornøyd med resultatet etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle