Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bergimellomvegen 7, Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.08.2016
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Bergimellomvegen 7, Granli
  • Beskrivelse: I hentekalenderen står det at plast og papiravfall skulle hentes 3.august. Her er det ikke tømt enda. Er vi igjenglemt igjen innover Bergimellomvegen??
    Bergimellomvegen 7, Granli
  • Svar: Vi har tatt tilbakemelding på dette, og skal undersøke nærmere!
Se 20 siste saker eller alle