Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bruvegen
  • Beskrivelse: Nå må trafikkøyene på Brandval klippes
    Bruvegen
  • Svar: Hei, dette er vegvesenet sitt ansvar. Vi videresender din henvendelse til dem. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle