Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen-Blomstervegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 02.07.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bæreiavegen-Blomstervegen
  • Beskrivelse: Hei. Skulle ønske dere kunne tynne ut hogge ned skogen overfor krysset Bæreiavegen-Blomstervegen. Denne skjermer for utsikt fra Lia. I tillegg gir den dårlig sikt når man kommer opp Bæriavegen og skal inn Blomstervegen.
    Bæreiavegen-Blomstervegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle