Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bogeråsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.07.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bogeråsen
  • Beskrivelse: Det trengs kantklipping i Bukkene Bruses vei.
    Bogeråsen
  • Svar: Det vil bli utført kantslått før skolestart. Mvh Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle