Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald strandvei / SIVA industriområde

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.07.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Norvald strandvei / SIVA industriområde
  • Beskrivelse: Hei. Vi savner og håper at noen klipper gresset ned mot Glomma på Sivaområdet med maskinkantklipper. Denne veien er kommunal.
    Norvald strandvei / SIVA industriområde
  • Svar: Kantslått vil bli utført før skolestart. Mvh Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle