Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.06.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen
  • Beskrivelse: I krysset er det helt umulig å se opp til høyre da man kommer fra Vardåsvegen, og skal inn i Lyngvegen pga beplantning som vokser seg over evne.... dette skaper et veldig uoversiktlig kryss,og vi i Skriverskogen borettslag hadde satt pris på om dette kunne gjøres noe med :) På forhånd takk
    Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene, og vurdere evt. tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning
Se 20 siste saker eller alle