Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 23 og 36

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.06.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstadvegen 23 og 36
  • Beskrivelse: Stort tre som sprekker i roten,store muligheter for å falle over gangbane og veg.Bør felles.
    Tråstadvegen 23 og 36
  • Svar: Hei Hvis dette treet står i Tråstadvegen 23, eller 36, så er dette ikke kommunens ansvar. Det er Framfester som er ansvarlig. Nr 23 er en privatperson, og nr 36 er Tråstad 1 Borettslag. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle