Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markjordbærvn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.06.2016
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Markjordbærvn
  • Beskrivelse: Vrakrester fra bil nedenfor"vannreservoar" innerst i Markjordbærvn. I skråningen ned mot tursti
    Markjordbærvn
  • Svar: Vi sjekker dette og ser til at det blir fjernet. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle