Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

røgdenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.04.2016
  • Kategori: Annet
  • Adresse: røgdenvegen
  • Beskrivelse: rydde opp trær langs vegen etter linjeryddinga til strømlinja i år 2015
    røgdenvegen
  • Svar: Hei! Dette er Eidsiva eller Statens vegvesen sitt ansvar. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle