Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Langelandsfaret
  • Beskrivelse: Det ligger en stor haug med kvist og kvast ovenfor fotballbana på stedet. Området mellom Langelandfaret og fotballbana ble ryddet for ca. 1-2 år siden. Dette bør vel fjernes ettersom dette ikke er en avfallsplass for bioavfall og nedbryting av kvist tar lang tid.
    Langelandsfaret
  • Svar: Denne videresendes til Park/Grønt, da GIR han ansvar for husholdningsavfall hos private abonnenter. Her er det muligens noen som har ryddet/kvistet rundt i området. 25/4-2016, GIR IKS Kategori C anlegg . Ref Tlf
Se 20 siste saker eller alle