Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkvegen, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.04.2016
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Barkvegen, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Ved den grusbelagte parkeringsplassen nedenfor Barkvegen har det i mange år stått en ubrukt og forfallen campingvogn. Har ikke vært brukt i hvert fall de siste 15 år. Er dette noe kommunen kan fjerne?
    Barkvegen, Kongsvinger
  • Svar: Hei. Vi har dessverre ikke noe utstyr som vi kan frakte denne vekk med. Vil tro at et bilbergingsfirma kan ta på seg dette. Mvh KKEiendom Vi sjekker opp dette.
Se 20 siste saker eller alle