Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: tiurveien
  • Beskrivelse: Veldig mye overflatevann, kan ikke være rett i denne frosten.
    tiurveien
  • Svar: Beklager sent svar. Vi har ikke registrert noe feil med vann eller avløp i dette området. Med vennlig hilsen GIVAS
Se 20 siste saker eller alle