Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuvegen/Bjønnstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Øvre Badstuvegen/Bjønnstien
  • Beskrivelse: Det mangler rist på en kum inntil gangstien i krysset Øvre Badstuvegen og Bjønnstien. Kuppelrista på kummen er ødelagt så den står "åpen". Dyr, gjenstander og små unger kan dette nedi.
    Øvre Badstuvegen/Bjønnstien
  • Svar: Beklager sent svar. Dette ble rettet opp i vinter. Med vennlig hilsen GIVAS
Se 20 siste saker eller alle