Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skrivervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: skrivervegen
  • Beskrivelse: tror det trengs å strø for det er skikkelig glatt på stien mellom skrivervegen og øvre langelandsveg på veg til langeland skole
    skrivervegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Dette er skoleveg, og skal være en av de områdene som skal prioriteres. Vi kontakter vår operatør. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle