Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holt U skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Holt U skole
  • Beskrivelse: Alle gatelys er mørke. Det er nesten umulig å se noe som helst. Spesielt når det er klubb der. Burde fikses!!
    Holt U skole
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. vi hadde autorisert installatør og ordnet dette. Det ble først ordnet provisorisk før det ble ordnet permanent 07.12.15. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle