Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen 60

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tajevegen 60
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys utenfor Tajevegen 60
    Tajevegen 60
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Her var det en feil med en kontaktor i tavlerommet på Holt Ungdomsskole. Dette er utbedret av installatør. Utbedring- skifting av mørke pærer tas så snart Eidsiva har mulighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle