Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ilderveien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ilderveien 7
  • Beskrivelse: Gatelys fungerer ikke ved ilderveien 7
    Ilderveien 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle