Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konglevegen 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Konglevegen 8
  • Beskrivelse: Behløver flomlysene stå på hele natta på fotballøkka mellom Konglevegen og Lyngvegen? Aktiviteten nattestid er heller laber. Da vil vi heller ha gatelys litt lenger enn til kl. 07.15 i Konglevegen. Til 08.00 kanskje?
    Konglevegen 8
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle