Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygaard 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygaard 12
  • Beskrivelse: Gatelys mørklagt
    Nygaard 12
  • Svar: Hei Etter det jeg kan finne ut gjelder dette ved Nygata 12. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle