Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvvegen 65,71,79

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gråspurvvegen 65,71,79
  • Beskrivelse: Virker når de selv vil og det er sjelden
    Gråspurvvegen 65,71,79
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle