Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei Det er nå endelig blitt asfalt i Eventyrstien. Det er i den forbindelse blitt fjernet gatelys. Det er lagt opp til nye gatelys. Disse må nå kobles til for vi ser ikke noe etter kl. 17.00 Dette haster. Det er farlig slik det er nå.. Mvh Mette Myrvold
    Eventyrstien 2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Arbeid med utbedring av veg og veglys har pågått her. Gamle lyspunkter nederst i Eventyrstien er erstattet med nye lyspunkter med stålstolper. Entreprenør venter på levering av materiell, armaturer. Disse er forventet ankommet 30.11-01.12. Montering og tilkobling av armaturer vil skje så snart de er ankommet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle