Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Elvefaret 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Elvefaret 13
  • Beskrivelse: Gatelyset i Elvefaret 13 virker bare da dt selv har lyst. Det blir veldig mørkt her nå, hadde vært greit å få det fikset. Jeg har tidligere også gitt beskjed om dette.
    Elvefaret 13
  • Svar: Hei Du må henvende deg til Eidskog kommune. Elvefaret må være på Magnor. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle