Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei. Stasjonsvegen er fortsatt like dårlig. Har dere vært på befaring??? Frosten kommer snart. Mvh Johnny
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Stasjonsvegen er befart, funnet såpass hullete at den er satt opp på første/neste høvlerunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle