Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Persvegen 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.11.2015
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Persvegen 2
  • Beskrivelse: Fortsatt ikke hentet papiravfall som skulle vært hentet 7. oktober. Har heller ikke fått svar på henvendelsen som ble sendt inn 23. oktober. Dunken er stappfull!
    Persvegen 2
  • Svar: Hei! Kan ikke se å ha mottatt din melding fra 23/10. Dette kommer automatisk inn i vårt mailsystem, ser at den ligger her i "fiks gata" - men ikke her hos oss på GIR. Vi tar denne saken videre nå, og skal få tømt beholderen så fort vi han bil for denne fraksjon i nærheten. Beklager forsninkelsen!
Se 20 siste saker eller alle