Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

furuveien 2 glåmlia kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: furuveien 2 glåmlia kongsvinger
  • Beskrivelse: gatelys i furuveien 2 er defekt har hvert det i 5 dager.hilsen Per Nytrøen.
    furuveien 2 glåmlia kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle