Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Parkvegen
  • Beskrivelse: Her er lys!
    Parkvegen
  • Svar: Hei Årsaken til at veglyset har vært mørkt oppover Parkvegen er problemer med en jordfeilbryter i krysset Parkvegen-Tommelstads gate. Dette er blitt rettet for en god stund siden. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle