Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lensmann jahnsensveg 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: lensmann jahnsensveg 11
  • Beskrivelse: Gate lys i Lensmann Jahnsensveg 11 Og gangveg mellom Konduktørveien til Lensmanntomta, dette er en stolpe som har blitt dyttet på ved kantklipping i høst. Stolpen står på fjell så staggene er veldig bøyd, bør absolutt rettes opp
    lensmann jahnsensveg 11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Stolpe står fast og heller ut fra veg, så skulle ikke være fare for liv og helse. Stolpe blir rettet opp ved leilighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle