Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.10.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: I området mellom Kråkevegen og stærvegen fra Amundsheimen barnehage er det et "kråkereir" av en skog, denne henger over vegen og når den nå feller blad blir veibanen meget glatt og farlig. Det er på høy tid å hogge ned deler av dette skogsområdet!
    Kråkevegen
  • Svar: KKEiendom, Park og idrettsavdelingen skal se på dette i løpet av høsten/vinteren, vi vil hogge og tynne ut en del på dette feltet. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle