Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: Hele Evenyrstien mangler gatelys. Mørke høstkvelder trendier gatelys.
    Eventyrstien
  • Svar: Hei Det pågår arbeid med nytt veglys nederst i Eventyrstien, derfor er de gamle stolpene koblet fra. Det går en tid til de får opp nytt veglys her, men arbeid pågår. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle