Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Njaardsvei 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Njaardsvei 6
  • Beskrivelse: Totalt mørkt gjennom sykehusskogen, samt Øvre Langelandsvei overfor Langelandshjemmet. Men på dagen, da det er lyst ute, DA funker lysene i skogen!
    Njaardsvei 6
  • Svar: Hei Årsaken til at det var mørkt var en jordfeilbryter som hadde slått ut ifbm. monteringsarbeider vegkryss Tommelstads gate-Parkvegen. Dette ble ordnet og lyset kom på 23.10.15. Mvh Geir Harald Korsmo
Se 20 siste saker eller alle