Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmerveg 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.12.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Aagot Gjems Selmerveg 2
  • Beskrivelse: Vi har ikke vann.
    Aagot Gjems Selmerveg 2
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle