Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn 39, 2210 Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gjermshusvn 39, 2210 Granli
  • Beskrivelse: trenger ny lyspære på pumpehus Rinnabakken, 2210 Granli
    Gjermshusvn 39, 2210 Granli
  • Svar: Hei Melding videreformidles til GIVAS IKS. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle