Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Norvald Strands veg
  • Beskrivelse: Dette er tredje gangen jeg henvender meg ad forsøpling langs Norvald Strands veg, men reaksjon uteblir. Første gang fikk jeg beskjed om å henvende meg neste år hvis problemet fortsatte.... Henvendelsen fra i sommer er ikke besvart i det hele tatt. Det ligger fortsatt en sofa, lamper og div dumpet ned mot Glomma i begynnelsen av denne vegen.
    Norvald Strands veg
  • Svar: Hei! Dette ligger ikke på kommunens eiendom. Du må derfor ta direkte kontakt med SIVA. Kai Helge Sundlisæter seksjonsleder - Forvaltning/drift Telefon: 924 31 735 E-post: kai.sundliseter@siva.no Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle