Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Branevegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.10.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Branevegen, Roverud
  • Beskrivelse: Branevegen er i svæt dårlig forfatning med kjempestore hull og kratere. Det har blitt kjørt utenom de største hull så vegen har fått en ny trase inn mot gangvegen på det verste stedet.
    Branevegen, Roverud
  • Svar: Hei! Vi skal foreta befaring, og dersom vegen medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil vi foreta tiltak, hvis ikke må det kunne vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle