Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A. Hexumsveg 27

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: O.A. Hexumsveg 27
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor O.A. Hexumsveg 27 har gått, vært mørkt i minst 14 dager
    O.A. Hexumsveg 27
  • Svar: Hei Meldina er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært og sett på dette, fredag 09.10.15 og veglyset skal være i orden i hele området nå. Dersom din melding gjelder en enkeltpære så er den fremdeles mørk. Vi håper å få utbedret det i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle