Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor Løkkegata 24 er igjen slukket. Det er mørkt og trist når dette ikke lyser. Fint om det kan ordnes raskt
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle