Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Gatelyset i Glåmlia har vært mørklagt siden 15. september, Håper dette blir ordnet raskt, slik at vi ikke må vente til Eidsiva har sin "sjekkerunde".
    Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS og dette skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle