Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Puttarastien
  • Beskrivelse: Store vannmengder har delt stien i to, på en 15 meters strekning mellom Holtbekken og kirkegården. Mye grus har forsvunnet. I tillegg er det hull i ei bru ved enden av kirkegården. Farlig å kjøre sykkel i mørket. Noen kvister/greiner kan også med fordel fjernes.
    Puttarastien
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Stien vil bli utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle