Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

ole bogers veg 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: ole bogers veg 20
  • Beskrivelse: Har tidligere meldt om manglende gatelys utenfor min bolig - sikkert 3 uker siden. Fortsatt like mørkt!
    ole bogers veg 20
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva enrgi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle