Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei Nå er Stasjonsvegen på Roverud i veldig dårlig forfatning, med masse store hull. Fint om dere kunne ta en tur med høvelen igjen.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Tiltak vil bli vurdert før telen setter inn. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle